Vystěhování Blanice

Nejpozději ke dni konce ubytování v ISKAMu se musí ubytovaný vystěhovat – obecné podmínky SÚZ pro vystěhování.

Postup podání tiketu k vystěhování naleznete zde: https://suz.vse.cz/wp-content/uploads/Vystehovani.pdf

Úklid pokoje a společných prostor buňky se skládá z níže uvedených bodů a je prováděn vždy při každém i jednotlivém odhlášení studenta z koleje!!!

• Úklid sociálního zařízení (koupelna + WC)
  • Úklid kuchyňské linky a umývárny nádobí (vyklizení a umytí skříněk, lednice, el.ploténky atd.).
  • Vytření podlahy společných prostor a pokoje.
  • Vyklizení a vytření veškerého nábytku užívaného studentem (skříně, police, psací stůl atd.).
  • Úklid prostoru pod postelí (včetně úložných prostor).
  • Svlečení a složení ložního prádla.
  • Úklid balkonu (lodžie).
  • Vrácení nábytku na původní místo.
  • Vynesení odpadu (tříděný i směsný).

Pokoj a společné prostory buňky překontroluje p.pokojská v čase rezervace tiketu k vystěhování a až po jejím schválení si přebere klíče od pokoje. Zároveň je potřeba navrátit inventář (lampička, set ložního prádla, peřina – polštář atd). Veškeré dluhy musí být před odhlášením z koleje uhrazeny!

• Autor: Webmaster
  • Vytvořeno: